ייעוץ משכנתאות

המדריך לרוכש הדירה – למה חשוב לפנות לשירותי ייעוץ משכנתאות ?

אחת ההחלטות החשובות ביותר בחייו הכלכליים של אדם היא לקיחת המשכנתא לשם רכישת הבית או הדירה שלו. בכדי להגיע לתובנות ולמסקנות נכונות בנוגע לכמה הון עצמי צריך למשכנתא, מה אחוז המימון אותו נצטרך לשם המשכנתא שלנו ובאיזה מסלול כדאי לבחור, כדאי להיוועץ עם איש מקצוע בדמות יועץ משכנתאות. יועצי משכנתא אמינים ומקצועיים יוכלו לסייע לנו לבנות את תמהיל המשכנתא הנכון עבורנו ולעזור לנו לחסוך בין עשרות למאות אלפי שקלים בהליך זה. אנחנו ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת בנוגע לפנייה לשירותי יועץ משכנתא.

כיצד נקבעים מחירי השירות של יועץ המשכנתאות ?

חשוב להכיר שלשירותיו שלכל יועץ משכנתאות מחירים שונים אשר תלויים במספר גורמים. ראשית, כאשר נקבע עבור שירותי יועץ משכנתאות מחיר כזה או אחר, יש לקחת בחשבון את הוותק של יועץ המשכנתאות. כמו בכל מקצוע אחר, המחירים של יועצי משכנתאות מנוסים ובעלי וותק ארוך שנים יהיו לרוב גבוהים ממחירי יועצי משכנתאות מתחילים. לתג מחיר זה מצטרף ניסיון עשיר בהתנהלות למול הבנקים ומוניטין של אמינות למול הבנקים.  לצד זאת, משך שירות ייעוץ המשכנתאות כמובן גם הוא יעלה או יוריד את המחיר אותו תשלמו. עם זאת, חשוב להכיר שיועצי משכנתאות לא לוקחים אחוזי עסקה, כלומר משכנתא גבוהה יותר לא אמורה לגרור מחיר גבוהה יותר של הייעוץ.

בין השירותים השונים אשר ניתנים על ידי יועצי משכנתאות, ניתן למנות את הפגישות האישיות אצל יועץ המשכנתאות, בניית תמהיל המשכנתא ביחד עם הלקוח וליווי מלא של כל התהליך למול הבנקים. חשוב להכיר שמספר הפגישות האישיות, תצורת בניית התהליך, אורך הליווי והיקפו קובעים עבור שירותי יועץ משכנתא מחיר שונה ומשפיעים עליו. לפיכך, חשוב להבין מהפגישה הראשונה את התהליך אותו אתם הולכים לעבור ביחד עם יועץ המשכנתאות שלכם ולהבין כיצד בצעדים שבהם ינקוט הוא יוכל לסייע לכם לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים בעת הגשת בקשת המשכנתא.

ייעוץ משכנתאות

פנייה לשירותי ייעוץ משכנתאות בכדי לחסוך לנו כאב ראש

כפי שניתן להבין בבירור, מכיוון שישנם משתנים רבים שיש לקחת בחשבון ונושאים נוספים שיש להיות בקיאים ולהבין בהם,  הגשת בקשת המשכנתא הינה פעולה שכדאי להיעשות לאחר ייעוץ. על כן, טרם אנחנו ניגשים לבנק לקבל משכנתא, ייעוץ מאנשי מקצוע שיוכלו לבחון באופן המקצועי והאמין ביותר את תמהיל המשכנתא ואת המסלולים שלה יוכל לסייע לנו.  יועץ משכנתאות מהימן ומקצועי יסייע ויעזור לנו בחישוב ההון הראשוני לו נזדקק לבקשת המשכנתא וכך נוכל לצאת לדרך ולרכוש את דירת החלומות שלנו.

אם אתם מעוניינים בשירותי ייעוץ משכנתאות שיוכלו לספק עבורכם את התשובה לכל השאלות הבוערות בנוגע להגשת בקשת המשכנתא, יש לנו את המקום המתאים עבורכם. המשרד דונם, משרד בוטיק שמתמחה בכל תחומי עולם הנדל"ן יוכל לעזור לכם במתן שירותי ייעוץ משכנתאות בכדי לרכוש את הדירה שלכם. הצוות של המשרד מחזיק בוותק ארוך שנים בתחום הנדל"ן ועל כן יוכל לספק בעזרת ניתוח מדויק את כל התשובות החשובות לתהליך קבלת המשכנתא שלכם. לקבלת ייעוץ משכנתאות, מחיר ופרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות במספר הטלפון 04-6055755.