שמאים בצפון

כל מה שחשוב לדעת כאשר אנחנו מחפשים אחר שמאי מקרקעין ודירות באזור הצפון

בעת הליך רכישת הדירה או הבית שלנו, יש מספר שלבים שחשוב לנקוט בהם ולא לדלג עליהם. בין אם מדובר בקבלת ייעוץ מקצועי למשכנתא שלנו ובין אם מדובר בעבודה למול שמאי מקרקעין ודירות, חשוב לעבוד למול אנשי מקצוע לשם הצלחתה של הרכישה. חיפוש אחר שמאים בצפון יכול להיות מתיש לפעמים ולעיתים איננו מבינים מדוע אנו זקוקים לשירותיו. על כן, אנחנו ריכזנו פה את כל מה שחשוב להבין בנוגע לעבודתו של שמאי בצפון ומדוע כה חשוב לפנות לשירותי שמאי דירות בצפון טרם הרכישה של הנכס שלנו.

מהם השירותים שאנו מקבלים משמאי מקרקעין ומדוע חשוב לעבוד מולו בעת רכישת נכס ?

רבים לא מבינים בהתחלה מדוע חשוב לפנות לשירותי שמאי מקרקעין צפון הארץ ומה היא בדיוק עבודתו. החשיבות בעבודה למול שמאי מקרקעין מנוסה ומקצועי היא שבביקורת המבנים ובתהליך העבודה שלו, חוות הדעת המקצועית שתינתן על ידי השמאי תהיה קבילה בבית משפט במקרה ויש צורך בדבר. זאת ועוד, עיקר העבודות של השמאי אינן אך ורק בהערכת השווי של הדירה, של הבית או של הקרקע אלא גם בבדיקה של תהליכים מורכבים. בדיקת תהליכים אלה לנכסים ולאדמות טרם הרכישה עצמה של הנכס הינה הכרחית עבורנו כבעלים העתידיים של הנכס. בדיקות כדוגמת בדיקת שטחי אחוזי בנייה, בדיקות של היתרי בנייה ושל חריגות בנייה וזאת לצד הבדיקה של תיקי המבנה וחוות הדעת לבתי המשפט יסייעו לנו מאוד טרם הרכישה ולאחריה.

לעיתים קרובות, כשאנשי מקצוע מוזמנים על מנת לבצע בדיקה בבית, בדירה או בקרקע חדשה טרם רכישתה, מתגלים לא מעט פערים בין המצב הקיים בפועל בנכס לבין התוכנית האדריכלית המקורית. על כן, חלק מהליקויים ומהפערים הללו מצריכים כמובן בדיקה מצד שמאי המקרקעין. בדיקה שכזו של נכס חדש תוכל להוביל לירידה בערכו של הנכס והבנה האם מדובר בשינוי שהינו בר תיקון. זאת ועוד, בעת רכישת נכס, נדרשת חוות דעתו של שמאי מקרקעין מוסמך לשם בדיקת התיק של המבנה בעירייה המקומית בו הנכס ממוקם וזאת בכדי לבחון כל חריגת בנייה בו. בנוסף, שמאי מקצועי מכיר את כל החוקים הרלוונטיים, על סעיפיהם ועל תתי סעיפיהם, ויוכל להעניק ליווי שיאיר את עינינו בעת תהליך הרכישה. אין לנו לקחת כמובן מאליו את עלותה של טעות או אי לקיחה בחשבון של שינוי כלשהו לעומת התוכנית האדריכלית.

שמאים בצפון

בהינתן ואני מעוניין בשירותיו של שמאי מקרקעין מקצועי ואמין באזור הצפון, למי כדאי לפנות?

אם אתם מחפשים אחר שירותי של שמאי מקרקעין בצפון טרם רכישת הדירה, הבית או הקרקע שלכם, יש לנו את האנשים המתאימים בשבילכם. משרד הייעוץ דונם, הינו משרד ייעוץ בוטיק באזור חיפה והצפון שמתמחה בכל התחומים השונים של עולם הנדל"ן ועל כן מסוגל ללוות אתכם באופן אמין ומקצועי בהליך שמאות המקרקעין של הנכס שלכם. הצוות המנוסה והמקצועי של המשרד הינו בעל ניסיון ארוך שנים וותק בתחום הנדל"ן ולפיכך יוכל לסייע לכם בכל הליך רכישת הדירה, משמאות המקרקעין ועד לייעוץ מימון ומשכנתאות. לשם קבלת ייעוץ אישי ופרטים נוספים בנושא, אתם מוזמנים לפנות אלינו במספר הטלפון הבא 04-6055755.