top of page

ייעוץ משכנתאות חיפה

המדריך לרוכשי דירות באזור חיפה – למה לפנות לייעוץ משכנתאות בחיפה ?

לקיחת המשכנתא לרכישת דירתנו או ביתנו החדש, היא בין ההחלטות הכלכליות החשובות ביותר שנקבל במהלך חיינו, והיא ככל הנראה גם ההתחייבות הגדולה ביותר שאליה נתחייב מבחינה כלכלית. היוועצות עם יועץ משכנתא בחיפה תוכל לסייע לנו להגיע לחישוב המדויק ולמסקנות המתאימות בנוגע לסכום ההון ההתחלתי שצריך למשכנתא, לאחוז המימון לו אנו זקוקים במשכנתא ולבחירת המסלולים הנכונים שלה. יועץ משכנתאות בחיפה יוכל לסייע לעזור לנו בחסכון של עשרות ואף אלפי שקלים בעת הרכבת התמהיל הנכון של המשכנתא העתידית שלנו, להתקיים ברווחה במהלך החזר המשכנתא ולהיכנס לנכס החדש עם די כסף כדי להתאקלם אליו ולהפוך לבית.

מציאת יועץ משכנתאות מומלץ ומתאים יכולה להיות מייגעת ולשם כך ריכזנו את הפרטים החשובים שיש להכיר לפני הפנייה לשירותי יועץ משכנתא חיפה ובצפון הארץ.

כיצד יועץ המשכנתאות מתמחר את השירותים שלו ?

לכל יועץ משכנתאות ישנו מחיר שונה בהשוואה למתחרים שלו ותמחור שירותי ייעוץ משכנתאות בחיפה תלויים במספר גורמים שעלינו להכיר. איכות השירות של ייעוץ משכנתא בחיפה כמו בכל עיר אחרת מבוסס על ההיכרות המעמיקה של היועץ ברמה הלוקאלית עם שלל הגורמים שמשפיעים על המשכנתא ועל מחירי הנכסים. רכיב העלות של שירותי ייעוץ משכנתאות בחיפה מגולם הרבה מאד במוניטין כאינדיקטור לשעור החסכון אותו מסוגל לייצר היועץ ללקוחותיו, ובפרט במקום פועלו. זאת משום ההיכרות עם התמורות ועם מגמות השוק לאורך זמן, וכן גם היכרות עם דמויות מפתח בשוק ההלוואות המקומי, לצד המסלולים והאותיות הקטנות בכל אפשרות שקיימת.

לכן, כאשר נקבע המחיר לשירותי ייעוץ משכנתא בחיפה, עלינו לקחת בחשבון את הוותק של יועץ המשכנתאות בתחום זה. כבכל תחום אחר, המחיר אשר ייגבה על ידי יועץ משכנתאות ותיק ומנוסה יהיה לעיתים קרובות גבוה יותר מהמחיר שיועצי משכנתאות מתחילים ייקחו. נציין פה, כי למחיר זה מצטרף ניסיונו העשיר של יועץ המשכנתאות בהתנהלותו רבת השנים למול הבנקים והמוניטין האמין שהוא צבר בעבודה מולם. הותק של יועץ בכיר מאפשר לו להכיר את השוק לאורך זמן וכך גם להכיר את המגמות ואופן ההתנהלות שלהן- היכרות שמאפשרת להפיק את המיטב מהאפשרויות שזמינות כעת, מתוך פרספקטיבה לטווח הארוך תוך התייחסות לשינויים שעוד צפויים לבוא.

בנוסף לוותק ושנות הניסיון של היועץ, גם ההיקף והמשך של שירות הייעוץ ישפיע על גובה המחיר אשר ייגבה על ידי היועץ. אולם, עובדה שכדאי להכיר היא כי יועצי המשכנתאות אינם גובים אחוזי עסקה, כלומר בהינתן משכנתא גבוהה יותר, מחיר השירות לא יהיה גבוה יותר לעומת מחיר השירות במשכנתא נמוכה יותר. זאת ועוד, גובה השירות של יועץ משכנתאות אינו מגולם ברווח, ולכן שכר הטרחה שלו לא יקבע בהתאם לגובה החיסכון שיתאפשר באמצעות השירות.

בין השירותים שהיועץ מעניק במסגרת שירותי הייעוץ, נוכל לציין את הליווי האישי והמלא לצד כל התהליך למול הבנקים, את הפגישות יחד עם היועץ ואת בניית תמהיל של המשכנתא והמסלולים שלה יחד עם הלקוח. המספר של הפגישות האישיות, וזאת לצד תצורת בניית התמהיל והאורך של הליווי משנים ומשפיעים על המחיר אשר ייקבע על ידי היועץ. לפיכך, מהפגישה הראשונה כדאי שנבין מה היא תצורת העבודה למול היועץ וכיצד אנחנו הולכים לחסוך את עשרות ואף מאות אלפי השקלים במסגרת היעזרות בשירותיו של היועץ.

המערכת הבנקאית, ממש כמו שוק הסחורות מבוססת על משא ומתן. מעבר לכך שמרבית הציבור כלל אינו מודע לכך, ואינו יודע שהוא יכול ואף מתבקש להתדיין ולנהל משא ומתן עם נותני השירות הפיננסי שלו והבנקים בכללותם, מי שכן יודע לרוב מגיע בתחושת חוסר ביטחון, חשש ואף חרדה. מצב שבאופן טבעי מחבל בסיכויים להפיק את המקסימום מאותו משא ומתן שכן מתנהל. ליווי מקצועי בתחום מצייד בידע מקצועי מבוסס ומגובה, והוא גם מייצר מעטפת מזינה שבאופן ישיר משפיעה על רמת הביטחון העצמי של האדם בצעדיו. מצב מנטלי כזה מעמיד את הנושא והנותן בעמדת כוח הרבה יותר משמעותית מהבנק ומאפשר לו בכך להשיג תנאים הרבה יותר טובים בעסקה שלו.
 

ייעוץ משכנתאות חיפה

על מנת להפחית את כאב הראש, ניעזר ביועץ מנוסה ואמין

יש משתנים רבים שחשוב להכיר ונושאים נוספים שעלינו לגלות הבנה מרבית בהם בעת אנו ניגשים לבקשת המשכנתא שלנו. על כן, מומלץ כי הגשת הבקשה תיעשה לאחר היוועצות וסיוע למול יועץ המשכנתאות. יועץ מקצועי ייבחן באופן מקצועי את התמהיל ואת המסלולים של המשכנתא העתידית שלנו עוד בטרם ניגש לבנק. זאת ועוד, שירותיו של היועץ יוכלו לסייע לנו בחישובו של ההון הראשוני ואחוז המימון של המשכנתא שלנו על רכישת הדירה.

אם אתם מעוניינים בשירותי ייעוץ משכנתאות חיפה ובאזור הצפון, אשר יוכלו להעניק לכם ליווי וייעוץ ברמה הגבוהה ביותר, יש לנו את המקום עבורכם. משרד הבוטיק דונם מתמחה בתחומים השונים של עולם הנדל"ן מזה שנים ועל כן יוכל לסייע לכם בשירותי ייעוץ משכנתאות ומימון בכדי לרכוש את דירת החלומות. למידע נוסף צלצלו לטלפון מספר 04-6055755
 

bottom of page