ייעוץ משכנתאות חיפה

המדריך לרוכשי דירות באזור חיפה – למה לפנות לייעוץ משכנתאות בחיפה ?

לקיחת המשכנתא לרכישת דירתנו או ביתנו החדש, היא בין ההחלטות הכלכליות החשובות ביותר שנקבל במהלך חיינו. היוועצות עם יועץ משכנתא בחיפה תוכל לסייע לנו להגיע לחישוב המדויק ולמסקנות המתאימות בנוגע לסכום ההון ההתחלתי שצריך למשכנתא, לאחוז המימון לו אנו זקוקים במשכנתא ולבחירת המסלולים הנכונים שלה. יועץ משכנתאות בחיפה יוכל לסייע לעזור לנו בחסכון של עשרות ואף אלפי שקלים בעת הרכבת התמהיל הנכון של המשכנתא העתידית שלנו. מציאת יועץ משכנתאות מומלץ ומתאים יכולה להיות מייגעת ולשם כך ריכזנו את הפרטים החשובים שיש להכיר לפני הפנייה לשירותי יועץ משכנתא חיפה ובצפון הארץ.

כיצד יועץ המשכנתאות מתמחר את השירותים שלו ?

לכל יועץ משכנתאות ישנו מחיר שונה בהשוואה למתחרים שלו ותמחור שירותי ייעוץ משכנתאות בחיפה תלויים במספר גורמים שעלינו להכיר. קודם כל, כשנקבע המחיר לשירותי ייעוץ משכנתא בחיפה, עלינו לקחת בחשבון את הוותק של יועץ המשכנתאות בתחום זה. כבכל תחום אחר, המחיר אשר ייגבה על ידי יועץ משכנתאות ותיק ומנוסה יהיה לעיתים קרובות גבוה יותר מהמחיר שיועצי משכנתאות מתחילים ייקחו. נציין פה, כי למחיר זה מצטרף ניסיונו העשיר של יועץ המשכנתאות בהתנהלותו רבת השנים למול הבנקים והמוניטין האמין שהוא צבר בעבודה מולם. זאת ועוד, ההיקף והמשך של שירות הייעוץ ישפיע על גובה המחיר אשר ייגבה על ידי היועץ. אולם, עובדה שכדאי להכיר היא כי היועצים אינם גובים אחוזי עסקה, כלומר בהינתן משכנתא גבוהה יותר, מחיר השירות לא יהיה יעלה לעומת משכנתא נמוכה יותר.

בין השירותים שהיועץ מעניק במסגרת שירותי הייעוץ, נוכל לציין את הליווי האישי והמלא לצד כל התהליך למול הבנקים, את הפגישות יחד עם היועץ ואת בניית תמהיל של המשכנתא והמסלולים שלה יחד עם הלקוח. המספר של הפגישות האישיות, וזאת לצד תצורת בניית התמהיל והאורך של הליווי משנים ומשפיעים על המחיר אשר ייקבע על ידי היועץ. לפיכך, מהפגישה הראשונה כדאי שנבין מה היא תצורת העבודה למול היועץ וכיצד אנחנו הולכים לחסוך את עשרות ואף מאות אלפי השקלים במסגרת היעזרות בשירותיו של היועץ.

ייעוץ משכנתאות חיפה

על מנת להפחית את כאב הראש, ניעזר ביועץ מנוסה ואמין

יש משתנים רבים שחשוב להכיר ונושאים נוספים שעלינו לגלות הבנה מרבית בהם בעת אנו ניגשים לבקשת המשכנתא שלנו. על כן, מומלץ כי הגשת הבקשה תיעשה לאחר היוועצות וסיוע למול יועץ המשכנתאות. יועץ מקצועי ייבחן באופן מקצועי את התמהיל ואת המסלולים של המשכנתא העתידית שלנו עוד בטרם ניגש לבנק. זאת ועוד, שירותיו של היועץ יוכלו לסייע לנו בחישובו של ההון הראשוני ואחוז המימון של המשכנתא שלנו על רכישת הדירה.

אם אתם מעוניינים בשירותי ייעוץ משכנתאות חיפה ובאזור הצפון, אשר יוכלו להעניק לכם ליווי וייעוץ ברמה הגבוהה ביותר, יש לנו את המקום עבורכם. משרד הבוטיק דונם מתמחה בתחומים השונים של עולם הנדל"ן מזה שנים ועל כן יוכל לסייע לכם בשירותי ייעוץ משכנתאות ומימון בכדי לרכוש את דירת החלומות שלכם. הצוות של המשרד בעל ניסיון עשיר וותק ארוך שנים בתחומי הנדל"ן ובעזרת ניתוח מקצועי יוכל לספק לכם את כל הפרטים שחשוב לדעת טרם הגשת בקשת המשכנתא. לשם קבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים לפנות במספר הטלפון 04-6055755.