top of page

יועצי משכנתאות מומלצים בצפון

המדריך לרוכש הדירה באזור הצפון – למה לפנות לייעוץ משכנתאות ?
בין ההחלטות החשובות בחייו הכלכליים של כל אחד וכל אחת מאיתנו היא לקיחת המשכנתא לרכישת הדירה או הבית שלנו. על מנת להגיע לחישוב הנכון ולמסקנות הנכונות בנוגע לסכום ההון הראשוני שצריך למשכנתא, אחוז המימון לו נזדקק במסגרת המשכנתא ובחירת המסלול הנכון, יש להיוועץ עם מומחה בתחום. בעיקר בזמנים סוערים אלו, בהם האינפלציה משתוללת, מחירי הסחורות לא יציבים ותהליכי השינוע בעולם מתמודדים עם אתגרים הולכים ומאמירים, יועצי משכנתאות בצפון הם אנשי המקצוע שיוכלו לאסוף את כל המידע הכללי ולתרגם אותו לשקלים.


יועץ משכנתא בצפון יוכל לעזור להרכיב את התמהיל הנכון עבור המשכנתא שלנו ובכך נוכל לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים, ולכן הם ממלאים את אחת מהפונקציות החשובות ביותר ברכישת דירה או בית.


החיפוש אחר יועצי משכנתאות מומלצים בצפון יכול להיות מייגע ועל כן ריכזנו עבורכם את הפרטים החשובים שכדאי להכיר טרם פונים לשירותי ייעוץ משכנתאות בצפון הארץ.

איך קובעים את המחיר עבור שירות ייעוץ המשכנתא ?

לכל יועץ משכנתאות בצפון יש מחיר שונה לעומת המתחרים שלו, כאשר תמחור שירותי ייעוץ משכנתא בצפון תלוי במספר גורמים שיש להכיר.

ראשית, כאשר נקבע המחיר עבור השירותים של יועץ המשכנתא, יש לקחת בחשבון את וותק יועץ המשכנתאות בתחום הייעוץ. כבכל מקצוע אחר וכבכל תחום אחר, המחיר שייגבה מצד יועץ משכנתאות מנוסה ובעל וותק ארוך שנים יהיה לרוב גבוה מהמחירים שיועצי משכנתאות מתחילים יגבו. חשוב להבין שלמחיר זה מצטרף הניסיון העשיר של היועץ בהתנהלות למול הבנקים השונים והמוניטין שהוא צבר לאורך השנים בעבודה אמינה ומהימנה מולם. בנוסף, המשך של שירות ייעוץ המשכנתאות יעלה ויוריד את המחיר שייגבה מצד היועץ. יחד עם זאת, יש להכיר שהיועצים אינם לוקחים אחוזי עסקה, דהיינו אם המשכנתא גבוהה יותר, המחיר שירותי הייעוץ לא יהיו גבוהים יותר.

 

אחד התפקידים המרכזיים של יועץ משכנתאות מומלץ בצפון הוא היכולת לקרוא את השוק, להעריך את המגמות המיידיות וארוכות הטווח שלו ולהיערך בהתאם. הוא צריך להיות איש פיננסים מצד אחד, אבל גם איש של אנשים מהצד השני, משום שבמקביל להיכרות מעמיקה עם השוק, עליו להבין לעומק את מי שעומד מולו, הלקוחות שלו, כלומר אתם. מחיר הדירה ועלות הדירה הם שני מספרים שונים ובעוד שנטילת משכנתא בגובה מחיר הדירה הנקוב עלולה להוביל לדוחק כלכלי ואף חמור מזה, נטילת משכנתא בגובה עלות הדירה תאפשר ניהול יעיל ומאפשר של תזרים המזומנים. יועץ בכיר ומנוסה מכיר את דרכיו ובהתאם לכך, מידת הדיוק של התוכנית הכלכלית שיציעה למי שיציעה לו אותה.

בין השירותים שניתנים במסגרת שירותי ייעוץ משכנתא בצפון, נוכל לציין את הפגישות האישיות יחד עם יועץ המשכנתאות, בנייתו של תמהיל המשכנתא למול הלקוח וליווי אישי ומלא לצד כל התהליך מול הבנקים. מספר הפגישות האישיות, התצורה של בניית התמהיל והאורך של הליווי קובעים גם הם את המחיר אשר ייגבה מצד היועץ עבור שירותיו. על כן, חשוב להבין כבר מהפגישה הראשונה מהו התהליך של הייעוץ שאנחנו עומדים לעבור למול היועץ שלנו ולהבין איך בצעדים אלה נוכל לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים בהגשתה של בקשת המשכנתא למול הבנקים.

יועצי משכנתאות מומלצים בצפון

שירותי ייעוץ משכנתאות מסייעים לנו להפחית מכאב הראש

כפי שהבנו עד כה, ישנם לא מעט משתנים שעלינו לקחת בחשבון וישנם בנוסף גם נושאים נוספים שעלינו להיות בקיאים ולגלות הבנה בהם. לפיכך, כדאי כי הגשת בקשת המשכנתא תיעשה לאחר עבודה למול יועץ משכנתא בצפון. יועץ מומחה יוכל לבחון באופן מקצועי ובתצורה אמינה את התמהיל של המשכנתא ואת המסלולים שלה טרם ניגש לבנק. בנוסף, היועץ יוכל לסייע ולעזור לנו לחשב את ההון ההתחלתי לו אנו זקוקים במסגרת בקשת המשכנתא.

 

ליווי המקצועי יש גם תפקיד נפשי לא מבוטל. נטילת משכנתא היא התחייבות משמעותית מול גוף ענק ורוב האנשים משלמים מחיר יקר בגלל חוסר ביטחון שמנוצל על ידי המלווה. ככל שהלווה בקיא יותר בפרטים הרלוונטיים, מגובה בידע מקצועי ובטוח בעצמו כך יוכל להשיג תנאים טובים יותר. הבנק הוא מקום מסחר וניהול משא ומתן יעיל הוא חלק בלתי נפרד מהשגת העסקה המשתלמת ביותר. רוב האנשים אפילו לא יודעים שהם יכולים להתמקח עם הבנק. היכולת של הליווי המקצועי לממש את מלוא הזכויות שלכם מול הבנקים שווה לכם הרבה מאד כסף.

אם אתם מחפשים אחר יועץ משכנתאות מומלץ בצפון, אשר יוכל לספק לכם את כל הפרטים שחשוב לכם לדעת בנוגע לתהליך הגשת בקשת המשכנתא, יש לנו את האנשים בשבילכם. משרד הבוטיק דונם, אשר מתמחה בכל אחד מהתחומים השונים בתוך עולם הנדל"ן, יוכל לסייע בשירותי ייעוץ מימון ומשכנתאות לשם רכישת הדירה. הצוות במשרד מחזיק בניסיון ובוותק רב בתחום ויוכל להעניק בעזרת ניתוח מדויק ומקצועי את כל הפרטים החשובים. ליצירת קשר צלצלו ל 04-6055755.

bottom of page